naruto-world-rpg
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
naruto-world-rpg

Acum...actiunea se petrece dupa doi ani..de la actiunea actuala...personajele s-au maturizat...fiecare e pe cont propriu....!!
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Aici puteti devia de la subiect

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Hinata Hyuga
Kage
Kage
Hinata Hyuga


Numarul mesajelor : 1040
Varsta : 30
Data de inscriere : 03/03/2008

Aici puteti devia de la subiect Empty
MesajSubiect: Aici puteti devia de la subiect   Aici puteti devia de la subiect Icon_minitimeDum Mar 16, 2008 12:59 pm

Aici puteti face cat spam si double posting doriti!!!!
Sus In jos
https://naruto-world-rpg.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Aici puteti devia de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti devia de la subiect   Aici puteti devia de la subiect Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 4:28 pm

m-am plicty
m-am plicty
m-am plicty
m-am plicty
m-am plicty
m-am plicty
m-am plicty
m-am plicty
m-am plicty
m-am plicty
Sus In jos
Tsunade
Kage
Kage
Tsunade


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 29
Data de inscriere : 25/03/2008

Aici puteti devia de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti devia de la subiect   Aici puteti devia de la subiect Icon_minitimeLun Mar 31, 2008 7:18 pm

si
eu
sau cum zicea o prietena:
Sus In jos
Tsunade
Kage
Kage
Tsunade


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 29
Data de inscriere : 25/03/2008

Aici puteti devia de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti devia de la subiect   Aici puteti devia de la subiect Icon_minitimeLun Mar 31, 2008 7:20 pm

LOL
super LOL
ultra LOL........
si eu zic:de ce nu mai zici LOL?
si ea zice: pai m-am plicty LOL!!!!!!
si dupaia numai LOL zice
Sus In jos
Hinata Hyuga
Kage
Kage
Hinata Hyuga


Numarul mesajelor : 1040
Varsta : 30
Data de inscriere : 03/03/2008

Aici puteti devia de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti devia de la subiect   Aici puteti devia de la subiect Icon_minitimeLun Mar 31, 2008 8:47 pm

:)):)) Sec....ma rog....Cine asculta J-rock???
Sus In jos
https://naruto-world-rpg.forumgratuit.ro
Tsunade
Kage
Kage
Tsunade


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 29
Data de inscriere : 25/03/2008

Aici puteti devia de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti devia de la subiect   Aici puteti devia de la subiect Icon_minitimeMier Apr 02, 2008 10:00 am

eu!imi place An cafe mai ales de Miku Embarassed
Sus In jos
Kiba
Chuunin
Chuunin
Kiba


Numarul mesajelor : 154
Varsta : 28
Data de inscriere : 03/05/2008

Aici puteti devia de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti devia de la subiect   Aici puteti devia de la subiect Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 2:17 pm

sal nu imi poate spune cneva cum sa pun poza......O da cum cresc in rank ca am dt examenul Genin si lam trecut.
Sus In jos
Hinata Hyuga
Kage
Kage
Hinata Hyuga


Numarul mesajelor : 1040
Varsta : 30
Data de inscriere : 03/03/2008

Aici puteti devia de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti devia de la subiect   Aici puteti devia de la subiect Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 3:15 pm

In rang cresti postand....si cine trece toate examenele primeste un rang special...si daca nu poti sa pui poza stai ca iti dau un site....intra pe www.photobucket.com ...iti faci cont si poti sa pui poze cate vrei....;););) sper sa te descurci!!
Sus In jos
https://naruto-world-rpg.forumgratuit.ro
Kiba
Chuunin
Chuunin
Kiba


Numarul mesajelor : 154
Varsta : 28
Data de inscriere : 03/05/2008

Aici puteti devia de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti devia de la subiect   Aici puteti devia de la subiect Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 3:31 pm

nu mai trebuie ca acum stiu cuu ajutorul lui NARUTOAici puteti devia de la subiect Sasuke11
Sus In jos
Kiba
Chuunin
Chuunin
Kiba


Numarul mesajelor : 154
Varsta : 28
Data de inscriere : 03/05/2008

Aici puteti devia de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti devia de la subiect   Aici puteti devia de la subiect Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 2:19 am

uitativa eu leam fakut is cu naruto un fel de remix si dati comenturi va rog io https://www.youtube.com/watch?v=_JFMdaug1vk&feature=PlayList&p=4A8B5EB3C8E0DB6F&index=3
https://www.youtube.com/watch?v=niFfUKHo7HM&feature=PlayList&p=4A8B5EB3C8E0DB6F&index=2
ma rog my se may spune si kriss koditza Embarassed Embarassed am gresit srry
Sus In jos
Kiba
Chuunin
Chuunin
Kiba


Numarul mesajelor : 154
Varsta : 28
Data de inscriere : 03/05/2008

Aici puteti devia de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti devia de la subiect   Aici puteti devia de la subiect Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 2:34 am

am sa va prezint pe cineva Akamaru meu in realitate lam primit saptamana trecuta de la parinti ca miam fakut curat in camera si imi erau datoriAici puteti devia de la subiect Imagen10
Sus In jos
Kiba
Chuunin
Chuunin
Kiba


Numarul mesajelor : 154
Varsta : 28
Data de inscriere : 03/05/2008

Aici puteti devia de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti devia de la subiect   Aici puteti devia de la subiect Icon_minitimeJoi Noi 27, 2008 10:18 pm

ce mai faceti ce poza am gasit ii derspre sasuke da nu vreau sa o arat ca cred ca o sa il jignesc putin
SORRY SASUKEEEEEE IARTAMAAAAAAAAAAAAAAAA
Aici puteti devia de la subiect Sasukegayuv5im61vi2oo8bx7
Sus In jos
Kiba
Chuunin
Chuunin
Kiba


Numarul mesajelor : 154
Varsta : 28
Data de inscriere : 03/05/2008

Aici puteti devia de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti devia de la subiect   Aici puteti devia de la subiect Icon_minitimeJoi Noi 27, 2008 10:37 pm

da nu mai zice nimeni nimik?????
Sus In jos
Kiba
Chuunin
Chuunin
Kiba


Numarul mesajelor : 154
Varsta : 28
Data de inscriere : 03/05/2008

Aici puteti devia de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti devia de la subiect   Aici puteti devia de la subiect Icon_minitimeJoi Noi 27, 2008 10:39 pm

care intra seara aici pe forum?? ca as vb si io cu cineva ca io de la 5 ies de la sc si imi ia o ora pana acasa si pe cand intru nu mai ii nimeni apoi ma plicty si ma culc etdg
Sus In jos
Kiba
Chuunin
Chuunin
Kiba


Numarul mesajelor : 154
Varsta : 28
Data de inscriere : 03/05/2008

Aici puteti devia de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti devia de la subiect   Aici puteti devia de la subiect Icon_minitimeJoi Noi 27, 2008 11:09 pm

ma plyvky nu se mai intra ca in vacantza pa forum dddd
Sus In jos
Kiba
Chuunin
Chuunin
Kiba


Numarul mesajelor : 154
Varsta : 28
Data de inscriere : 03/05/2008

Aici puteti devia de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti devia de la subiect   Aici puteti devia de la subiect Icon_minitimeSam Noi 29, 2008 2:07 am

si ce mai faceti?
Sus In jos
Sakura Haruno
Chuunin
Chuunin
Sakura Haruno


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 16/03/2008

Aici puteti devia de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti devia de la subiect   Aici puteti devia de la subiect Icon_minitimeMier Dec 03, 2008 4:05 pm

Kiba, da vad ca te plictisesti nu gluma.... hai.. daca vrei sa vorbesti cu cineva....
Sus In jos
http://naruto-land.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Aici puteti devia de la subiect Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti devia de la subiect   Aici puteti devia de la subiect Icon_minitime

Sus In jos
 
Aici puteti devia de la subiect
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
naruto-world-rpg :: Spam :: Discutii in afara subiectului-
Mergi direct la: